Буковель

В 65 км.  від м. Коломия й у 100 км. від Івано-Франківська, на висоті 900 м. над рівнем моря, у селі Поляниця Івано-Франківської області знаходиться гірськолижний курорт Буковель.
Гори, що ніби обступили Буковель з усіх сторін, закривають його від холодних зимових вітрів, що створює комфортні умови для відпочинку. Лижні траси проходять на спеціально підготовлених схилах із трав’яною основою. Всі траси Буковеля обладнані сніговими гарматами та захищені від прямого сонячного проміння, завдяки чому сніг утримується значно довше, ніж в інших місцях. Траси готують для катання спеціальною снігонапилюючою та сніготрамбувальною технікою – ратраками. Загальна протяжність усіх трас на Буковелі сягає приблизно 45 км.  існують траси і для вечірнього катання.
Стан погоди і сніжного покриття на трасах Буковеля можна побачити в режимі on-line за допомогою веб-камер, установлених на схилах. Перепад висот – 488 м.  довжина трас – 45 км. (95% трас зі снігорегулюючим устаткуванням). Усі траси доглянуті і повязані між собою, сама довга траса – 4500 м. Кількість підйомників – 16 канатних доріг (п’ять 2-крісельних, девять 4-крісельних, два 3-крісельний) і 5 мультиліфтів.
До послуг відпочиваючих: бар, ресторан на 110 місць, де для Вас приготують вишукані страви національної та європейської кухні, колиба, кафе, дитячий майданчик, сауна, більярд, дискотека, телефон, автостоянка, транспорт на замовлення.
На території Буковеля працює прокат гірськолижного спорядження провідних фірм-виробників Salomon та Rossignol. Досвідчені інструктори проводять групові та індивідуальні заняття з катання на лижах.

Мигово

ГТК «Мигово» розташоване на висоті 500 м над рівнем моря у підніжжя мальовничих вершин Буковинських Карпат Кічера та Стіжок (800 м над рівнем моря), неподалік урочища Солонець, яке відоме своїми лікувальними джерелами мінеральних вод.
Взимку урочище Мигово перетворюється на чарівну зимову казку, де гірськолижний комплекс приймає любителів зимового відпочинку.
Завдяки природнім умовам сніг тут випадає рано і у великій кількості . Ефективна та професійна робота з підготовки лижних спусків  дає можливість зберігати снігове покриття у відмінному стані із грудня до кінця березня.
Загальна протяжність гірськолижних спусків складає понад 3300 метрів.
На території комплексу функціонує сучасний льодовий майданчик з автоматичною системою підтримки льоду, на якому одночасно комфортно можуть ковзатись понад 100 осіб.
З ціллю зменшення черг при отриманні гірськолижного спорядження на ГТК створено 5 прокатних пунктів.   Завдяки повноцінному електричному освітленню  гірськолижних схилів на ГТК організовані «нічні катання».

Косів

Косівщина — неповторно мальовничий куточок Українських Карпат, край високих гір, стрімких потоків, чистого повітря, працьовитих і завзятих людей.
Косів — районний центр Івано-Франківської області, один з найбільших на Україні осередків знаменитого гуцульського декоративно-прикладного мистецтва. Тут творять і проживають народні умільці, письменники, мистецтвознавці і науковці, праці яких відомі і за межами України.
Над Косовом здіймається гора Михалків (812 м), на якій знаходиться гірськолижний витяг (1,2 км).
Косів знаменитий як гірськолижний центр в який взимку з’їжджаються любителі зимових видів спорту. Через місто протікає р. Рибниця довжиною 54 км.