Відгуки

На цій сторінці Ви можете залишати свої коментарі, відгуки, побажання, подяки, а також просто задавати питання які Вас цікавлять. Дякуємо за цікавість і прихильне ставлення до садиби зеленого туризму “Достаток”.

Записів: 5
 1. Вікторія пише:

  Неймовірно вдячні пану Руслану за травневі вихідні! Вже другий рік поспіль Ви робите наш відпочинок яскравим та незабутнім! Побільше Вам таких запальних груп, як ми! Не втрачайте ентузіазму та свого ексклюзивного вогника! До нових зустрічей!

 2. Людмила пише:

  Вже вдруге та, сподіваюся, не востаннє ми забралися на ще одну карпатську вершину. Таки гори з водопадами знову стали улюбленою частиною відпочинку для мене. Неперевершені відчуття :)

 3. Юлія пише:

  Величезне спасибі! Спогади живі і досі, такими маршрутами чарівної Говерли ми навряд чи колись змогли б мандрувати самотужки. Відгомін відпустки ще довго лунатиме у серці кожного з нас. Дякуємо за зігрів, цікаві історії та незабутні враження!І, як то кажуть, Дай Боже!

  Вся команда нашої невеличкої редакції телеканалу “Еспресо” :)

 4. Бориспільські дівчата пише:

  Дякуємо за чудовий цікавий відпочинок.За доброту,за душу щиру і просту,за чуйність і уважність.
  Радимо всім зупинятись в хостелі “Галіція”.Радіймо життю!Радіймо сонцю!Радіймо горам!
  Ми вас любимо!!!!До зустрічі на сплаві.

 5. Валентина пише:

  Згадуємо прекрасно організовані екскурсії, гори, водоспади, мокре каміння. а головне – компетентність, темп, відповідальність та терпіння екскурсовода. Пане Руслан, регочемо, переглядаючи відео, відсипаємось. Частинка нашого серця таки залишилась в Коломиїї. Зачудовані вишиванками – вони ж виявляється ручної роботи. Дякуємо, щиро бажаємо любові та достатку. Валентина Олександрівна та вся наша сім*я Іллічівськ